ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ

Date: 28 січня 2019 о 20:23
196 views

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.
Основною метою проведення тижня біології є: розвиток пізнавального інтересу до біології, формування екологічного світогляду та екологічної культури учнів, виховання в учнів свідомого та дбайливого ставлення до свого життя та здоров’я.
Для реалізації даної мети з 21 по 24 січня під керівництвом Дацишиної Людмили Володимирівни проводився тиждень біології. В рамках цього тижня були проведені заходи:
У понеділок 21 січня 2019 року було оголошено про відкриття тижня біології, учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення. Для учнів 9 класу було продемонстровано відеофільм «Хімічна та біологічна зброя. ЇЇ наслідки». Було розпочато виставку стінгазет «У світі біології» серед учнів 5-9 класів.
У середу 23 січня було проведено фотовиставку «Земля – наш спільний дім» за результатами якої найкращими роботами стали роботи: Резнік Е (7 кл.), Чернецької Н. (5 кл.), Чернецького К. (6 кл.), Сойчука Д. (6 кл.). Учні 7-9 класів розгадували кросворди. Та було проведено вікторину «У світі тварин» серед 6-7 класів, найкраще впоралась з завданнями Резнік Е. (7 кл.).
У четвер 24 січня відбулася виставка стінгазет на тему «У світі біології». Найзмістовнішими були стінгазети учнів 5, 7 та 9 класів (Глова Д., Філіпова Н., Резнік Е., Кумчак В., Кісільова Т.). Як підсумок предметного тижня було проведено пізнавально-розважальну гру «Щасливий випадок». На якій учні поділились на дві команди «Ерудити» та «Топ клас». Під час гри учням було запропоновано ряд конкурсів, а саме: «Пазли», «Кіт у мішку», «Ти мені – я тобі», «Крокодил», «Загадки», «Хто більше». Всі завдання учні виконували із захопленням та були активними. За результатами конкурсу перемогу отримала команда «Ерудити». Всіх активних учасників предметного тижня було нагороджено подяками та подарунками на шкільному зібранні.

Comments:
Only authorized users can leave comments.