Інформаційний коктейль

Date: 12 лютого 2018 о 12:34
346 views

В рамках місячника естетичного виховання в школі учнями 4 класу (класний керівник Главацька О.А.) проведено інформаційний коктейль на тему «Як доглядати за взуттям». Четвертокласники добре підготувались і ознайомили учнів на шкільній лінійці, давши слушні поради, як підбирати взуття, як взуття має «відпочивати», як підібрати крем.
Так Герасимова Оля розповіла про те, що кожна людина на один зимовий сезон повинна мати не менше двох пар взуття, щоб поперемінно їх носити. Адже взуття також має «відпочити», добре просохнути. Якщо одні й ті ж чоботи носити щодня та ще й неналежно їх доглядати, то вони довго не прослужать.
Чернецька Наталя сказала, що для щоденного взуття найкращий крем — на органічних розчинниках. Він добре роз'їдає застарілий бруд, надає блиск, вологостійкість, відштовхує пилюку.
Креми з натуральним бджолиним воском призначені для догляду за м'яким взуттям із хорошої шкіри.
Креми, що містять спирт, «стирають» бруд. Але такі креми не створюють захисної плівки і не надають взуттю блиску.
А Мельник Карина дала такі поради:
- Прийшовши додому, взуття треба очистити від пилу і бруду м'якою вологою губкою. У жодному разі не мийте його під краном. Перед сушінням стілку бажано вийняти і сушити окремо. Щоб чоботи не втратили форму, в них можна напхати газети чи вкласти спеціальні дерев'яні колодки. Сушити взуття слід якомога далі від опалювальних батарей чи обігрівачів.
- Добре змащувати сухе взуття не просто кремом, а кремом-бальзамом. Він вбирає зі шкіри сіль, перешкоджає промоканню шкіряних виробів, відновлює пошкоджену сіллю поверхню, перешкоджає старінню.
- Взуття зі шкірозамінника не варто змащувати кремом. Адже при цьому порушується повітропроникність взуття.
- Шкіряне взуття треба чистити не зранку, за 5 хвилин до виходу до школи, а ввечері взуття має поглинати крем впродовж 8—12 годин. Якщо чистити його зранку, бажаного ефекту не буде.
- Велюрове взуття мити не можна. Ефективніше і безпечніше потримати його трішки над парою. Коли чоботи висохнуть, треба їх почистити від бруду і тільки тоді обробити спеціальним аерозолем.
- Якщо шкіра мокрого взуття затверділа — натріть її вазеліном, через кілька годин можна почистити, як звичайні.

Comments:
Only authorized users can leave comments.